Dieta każdego z nas jest inna, dostosowana do indywidualnych potrzeb. Niektórzy z naszych klientów, nie jedzą mięsa, inni nie jedzą glutenu, a jeszcze inni całkowicie zrezygnowali z produktów pochodzenia zwierzęcego, przechodząc na dietę wegańską. Osobom tym ciężko jest stołować się na mieście, gdyż restauracje nie oferują szerokiej gamy dań dla osób ze szczególnymi upodobaniami. Jeśli i Ty jesteś jedną z nich to doskonale zdajesz sobie sprawę, w czym problem.

 

Dieta z dowozem Wrocław, oferowana przez catering dietetyczny JakJesc zmieni diametralnie Twoje życie. Posiłki skomponowane są z sezonowych produktów, o których najwyższą jakość dba dietetyk i właścicielka firmy Magdalena Gdula. Nasza propozycja jest kierowana do osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, firma ta przestrzega następujących zasad: całkowite wykluczenie cukrów prostych oraz produktów poddanych przeróbce, dodatek zdrowych olei, które spożywane są na zimno, ograniczenie tłuszczy nasyconych oraz regularne picie wody.

 

Zasady doręczeń posiłków

Korzystanie z naszych usług zapewni Ci piękną figurę, połączoną ze świetnym samopoczuciem. Nareszcie koniec z zakupami i przygotowaniem posiłków po całym dniu spędzonym w pracy, gdyż jedzenie dostarczone Ci do domu, wystarczy podgrzać i gotowe!

 

To Ty wybierasz, kiedy doręczane będą gotowe dania, może to być rano lub wieczorem, wyjazd na wakacje lub delegację z pracy również nie stanowi problemu, gdyż możesz wstrzymać dostawy. Warto jednak skontaktować się z dietetykiem, aby dowiedzieć się, jak radzić sobie na wyjeździe, aby nie zmarnować dotychczasowych wysiłków.

 

Opinie wypracowane latami

Od 2010 roku, otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii. Pozycję lidera na wrocławskim rynku zdobyliśmy, wykonując swoją pracę rzetelnie i z pasją. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jak szybko i sprawnie zamówisz jedzenie do domu. Dodatkowo podając swój adres mailowy, będziesz korzystać z promocji i bonów rabatowych. Przekonaj się, że warto!