Jeśli jesteś matką, panią domu i jednocześnie realizujesz się zawodowo lub biznesmenem, który po ciężkim dniu w biurze, wraca do domu pełnego nowych zadań – nasza oferta jest dla Ciebie.

 

Korzystanie z naszej „diety pudełkowej” pozwoli Ci zaoszczędzić sporo cennego czasu.

 

My wiemy jak Ci pomóc – jesteśmy liderem na wrocławskim rynku od prawie 10 lat. Gwarantujemy, że zyskasz więcej niż tylko kilka minut relaksu!

 

Rozwiązanie idealne dla Ciebie

Brzmi to, jak pusta obietnica, jednak dostarczamy naszą dietę w hermetycznych pudełkach do ponad 200 klientów każdego dnia – więc wiemy, co mówimy.

 

Na czym to polega ?

Nasz cennik zawiera wszystkie informacje, których potrzebujesz. Wybierz zestaw, który Ci odpowiada stosownie do swojego trybu życia.

 

Nasza dieta pudełkowa dostępna jest w kilku wariantach. Do tych najpopularniejszych należą Zestaw 5 posiłków, Zestaw 4 posiłków oraz Zestaw Sport. Dostosowane są one do potrzeb klienta, a więc zestaw sportowy skierowany jest do osób aktywnych fizycznie, które ciężko pracują nad uzyskaniem wymarzonej sylwetki, a co za tym idzie, spalają duże ilości kalorii. Ich dieta bogata jest w białko, zdrowe węglowodany, a przede wszystkim warzywa i owoce.

 

W ramach naszej „diety pudełkowej” oferujemy Państwu również program ułatwiający utratę wagi.

 

Catering dietetyczny obfituje w zdrowe posiłki, bogate w witaminy oraz składniki mineralne, które jednak nie przekraczają dziennego zapotrzebowania kalorycznego.

 

Alergie

Klienci zmagający się z wszelkiego rodzaju alergiami, często nie mogli skorzystać z ofert gotowych posiłków.

 

W ramach naszych usług, zamawiając „dietę pudełkową” masz kontrolę nad składnikami, za którymi nie przepadasz lub na które jesteś uczulony. W naszej ofercie dostępna jest:

Dostawy

Dostawy posiłków to nie problem, niezależnie, czy zaczynasz pracę wcześnie rano, czy późnym wieczorem, nasz kurier dostarczy Twoje posiłki:

  • do Twojego domu przed pracą
  • do Twojej pracy
  • lub wieczorem, dnia poprzedniego.

Godziny dostaw są ustalane indywidualnie. Każdorazowo po złożeniu zamówienia, nasze biuro obsługi klienta skontaktuje się z Tobą, w celu omówienia szczegółów dostawy.

 

Korzyści

Zastanów się, kiedy ostatnio czytałeś książkę lub poszedłeś na spacer ?

 

Nasza oferta poza znakomitymi posiłkami, to przede wszystkim Twój zaoszczędzony czas.

 

Daj nam szansę i spróbuj. Mamy nadzieję, że nasza oferta jest dla Ciebie.

 

Złożenie zamówienia zajmuje tylko kilka minut.

 

Ile to kosztuje ?

Poniżej przedstawiamy symulację kosztów (koszty są zależne od wybranego zestawu, kaloryczności oraz liczby zamówionych dni (więcej dni = niższa cena))

 

Symulacja kosztów miesięcznych:

30 dni x Zestaw „5 posiłków” 1200 kcal x 49,00 zł = 1470,00 zł